San Fili - Buszok
Összekötünk a világgal
Végtelen lehetőség áll előtted. Fedezd fel több mint 40 országban található, 8000-nál is több úti célunkat.
Kényelmesen utazhatsz
Helyezkedj el, és élvezd a díjmentes wifit, konnektorokat és nagyobb lábteret – mindazt, amit a modern buszok nyújtanak.
Válassz, foglalj, utazz
Másodpercek alatt eljuthatsz a képernyőtől a kívánt ülésig. Csak intézd a foglalást, mi minden másról gondoskodunk.
Közös úton
Miért kerüljön még egy autó az útra, amikor választhatod a közös utazást is?
Mire számíts az utad során?
Gyors, egyszerű és megfizethető utazás/ városából San Fili városába
2
Buszmegállók száma
30
átszállás nélkül elérhető város
A legolcsóbb utazás
1461,99 Ft-tól
Ezen az oldalon
Buszmegállók itt: San Fili
San Fili (SS107)
San Fili
A fedélzeten elérhető szolgáltatások
A következő szolgáltatások teszik kényelmessé az utazást:
Ingyenes WiFi
Maradj kapcsolatban az utazás során
Csatlakozók
Tartsd feltöltve eszközeid útközben
Kényelmes ülések
Pihenj extra lábtérrel és dönthető ülésekkel
Poggyásztartó
Hely a holmik biztonságos elhelyezésére
WC-k
Kényelmesen elérhető minden FlixBuson
Először utazol velünk?
További információ szolgáltatásainkról
A fedélzeti szolgáltatások a rendelkezésre állástól függően
Gyakran Ismételt Kérdések
Foglalhatok helyet a(z) San Fili városba tartó buszon?
Mennyi poggyászt vihetek fel a(z) San Fili városba tartó buszra?
Hogyan foglalhatok buszjegyet San Fili városba?
Hogyan juthatok el San Fili-ba/-be busszal?
Hány buszmegálló van San Fili városban?
Ki kell nyomtatnom a buszjegyemet San Fili városba?
Tudom követni a buszomat San Fili felé?
Hogyan tudom törölni vagy módosítani a(z) San Fili városba váltott buszjegyemet?
A(z) San Fili városba tartó buszok akadálymentesek a korlátozott mobilitású utasok számára?
Mely úti célokat érhetem el busszal San Fili városból?
Hogyan fizethetem ki a buszjegyemet San Fili városba?
Milyen fedélzeti szolgáltatások állnak rendelkezésre a(z) San Fili városba tartó buszokon?
Innen induló és ide érkező buszok: San Fili
Miért érdemes ebbe városba elutazni a FlixBusszal: San Fili?
A FlixBus egyesíti magában a megfizethetőséget és a kényelmet, hogy kiváló utazási élményt nyújtson utasainak. Élvezd a kényelmes utazást San Fili városából olyan fedélzeti szolgáltatásainkkal, mint az ingyenes wifi és a csatlakozóaljzatok. Foglaláskor válaszd ki kedvenc ülőhelyed, és utazz teljes nyugalomban, mert a jegyed fedezi a kézipoggyászodat és egy feladott poggyászt is.
Hogyan foglalj ebből innen vagy ide: San Fili
A jegyfoglalás a FlixBusnál gyerekjáték: a FlixBus App segítségével néhány kattintással elvégezheted a foglalást. Ha online vásárolsz jegyet innen vagy ide: San Fili, különböző biztonságos online fizetési módok közül választhatsz, mint például hitelkártya, Paypal, Google és Apple Pay. Arra is lehetőség van, hogy a fedélzeten vagy egy értékesítési ponton készpénzzel fizess.További úti célok megtekintése
- Cosenza
- Lamezia Terme
- Lamezia Terme repülőtér
- Scalea
- Paola
- Amantea
- Campora San Giovanni
- Praia a Mare
- Diamante
- Falerna Marina
- Santa Maria del Cedro
- San Lucido
- Belvedere Marittimo
- Longobardi Marina
- Cetraro
- Torremezzo di Falconara
- Nocera Terinese
- Sangineto
- San Nicola Arcella
- Fiumefreddo
- Róma - Nápoly
- Milánó - Róma
- Nápoly - Róma
- Róma - Milánó
- Firenze - Róma
- Róma - Firenze
- Torino - Milánó Malpensa Repülőtér (MXP)
- Torino - Milánó
- Milánó - Torino
- Genova - Milánó
- Milánó - Bologna
- Párizs - Milánó
- Bologna - Milánó
- Milánó - Genova
- Nápoly - Bari
- Bari - Nápoly
- Bari - Róma
- Milánó - Velence
- Milánó - Firenze
- Róma - Bari